Marketing Manager - aj remote spolupráca

Dubnica nad Váhom

3 000 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

✅ Máš rád/rada výzvy a chceš pracovať pre dynamickú slovenskú firmu?
✅ Cítiš sa doma v produktových kampaniach, pri budovaní brandu a práci s dátami?
✅ Sociálne siete sú vo tvojom svete samozrejmosťou, spolupracoval si s copywritermi, grafikmi?
✅ Ak máš rád/rada nové technológie, produkty, neustále sa učíš a vzdelávaš, je to tvojou veľkou výhodou
✅ Plusom je, ak sa dorozumieš v anglickom jazyku

Poď pracovať pre nás, pre GoMerch, sme firma, ktorá spolupracuje s youtubermi, influencermi, streamermi na príprave ich produktov "merch", a zabezpečuje komplexný servis od návrhu, cez výrobu, zákaznícky servis až po logistiku a distribúciu konečnému followerovi.
Cesta to bude možno kľukatá, lebo máme raketový štart, a preto nie všetko je učesané a má svoje pravidlá, ale vyvažujeme to tým, že sme partia nadšencov, ktorá maká na svojich snoch a veríme, že nám ich pomôžeš realizovať.
Nepoznáme slovo nedá sa ⛔ a takýto prístup čakáme aj od teba.

Na túto pozíciu sa hodí profík/profíčka, ktorý/á...

☝ nastaví marketingový plán a plán kampaní
☝ GoMerch ako značku dostane k čo najviac klientom
☝ riešil/a produktové kampane, etabloval/a značku na trh
☝ zavádzal/a brand medzi veľmi úzky segment a špecifickú skupinu zákazníkov a vie nacieliť reklamu na túto skupinu
☝ vie pracovať s dátami - dáta a produkt budú základ tvojej práce
☝ má skúsenosti s reklamou na Twich, Instagram, Youtube

Zamestnanecké výhody, benefity

- zázemie technologicky špičkovej firmy s víziou rastu
- dynamické prostredie, nuda rozhodne nehrozí
- ovocie v office, automat na snacky, firemné raňajky, spoločné teambuildingy
- zľavy na produkty
- bezplatný vstup do fitnescentra
- notebook aj na súkromné účely
- firemné prostredie, ktoré funguje na enviromentálnych princípoch vyrobiť iba to čo sa objedná, neprodukovať nadbytok textilu a iných výrobkov

Informácie o výberovom konaní

Pošli nám svoje CV alebo email na: team@gomerch.company , radi ťa bližšie spoznáme - napíš nám pár slov o sebe, čo ťa baví a motivuje.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Sociálne média - Pokročilý
Digitálny Marketing - Pokročilý
B2C Marketing - Pokročilý
Online Marketing - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

marketing manažér, brand manažér

Počet rokov praxe

5

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Zapadneš k nám do firmy, ak máš rád/rada dynamické prostredie.
Nebojíš sa výziev v prostredí start-upu.
Dohovoríš sa po anglicky.
Musíš mať skúsenosti so silnými produktovými kampaňami.
Vieš pracovať s prioritami, nastavovať procesy, plány, si doma v prostredí, ktoré sa môže meniť zo dňa na deň.
Si skvelý v komunikácii, extrovert.
Máš prax a rozumieš sociálnym sieťam. Spolupracoval si s grafikmi, copywritermi.
Práca je Dubnica nad Váhom a/alebo remote

Súhrn

Druh pracovného pomeru: Trvalý pracovný pomer / Skrátený pracovný úväzok / živnosť
Minimálne dosiahnuté vzdelanie: Stredoškolské s maturitou
Vyžadovaná prax [počet rokov]: 5
Prax v odbore: marketing manažér, brand manažér
Ponúkaný plat: od 3 000 EUR/mesiac, podľa skúseností

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: GoMerch, s.r.o.

Popis spoločnosti: GoMerch je moderná platforma, ktorá ponúka komplexné služby v oblasti tvorby oblečenia na mieru tzv. „merchu“. Má bohaté skúsenosti v oblasti spracovania textilu, dizajnu a marketingu.

Kontakt

Jana Štubňová

team@gomerch.company